Wing Chun Dersleri Antalya

Wing-Chun Antalya / Antalya Wing-Chun / Kung-Fu Antalya 
Kaplan Wing-Chun Akademisi olarak Sifu Murat Kaplan ve Sifu Abay Alperen Kaplan'la birlikte 2 Haziran 2020 tarihinden itibaren TEMİZLİK, MESAFE VE MASKE ön şartlarına uyarak eğitimlerimize devam ediyoruz.
Antalya'da yaşıyorsanız ve Wing-Chun Kung-Fu öğrenmek istiyorsanız, sizleri bu büyük ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.
Antrenmanlarımız Salı ve Perşembe akşamları 20.00-21.30 saatleri arasında Kaplan Wing-Chun Akademi'de (Uncalı Polis lojmanları ve Yeni Antalya Emniyet Müdürlüğü binası yanında) 
Ve Pazartesi ve Cuma akşamları 20.00-21.30 saatleri arasında Lara Wing-Chun Genç Grup (Lise-Üniversite) BeLife Academy'de yapılmaktadır. (Karantina nedeniyle çalışmalara ara verilen BeLife Academy grupları için antrenmanlar hala başlamadı. Bir değişiklik olduğunda mutlaka sosyal medya hesaplarımızdan ve web sayfalarımızdan duyuracağız.)
Soru ve randevu için:

[email protected] 

[email protected]

Not: Wing-Chun, yakın dövüş, nefsi müdafaa, Qigong/Taiji alanlarında ÖZEL DERS almak için Sifu Abay Alperen Kaplan'la iletişime geçebilirsiniz: [email protected]