İnsan Okuryazarlığı Sertifikası

Dr. Murat Kaplan Rehberliğinde

İNSAN OKURYAZARI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Konu ‘İnsan Okuryazarlığı’ olduğunda, aldığımız eğitimler, diplomalar, sertifikalar ve hatta bize ‘ben insan sarrafıyım’ dedirten deneyimlerimiz yetersiz kalabilir ve birbirini takip eden hayal kırıklıkları, üzüntü ve öfke krizleri yaşadığımızdan şikayet edebiliriz.

Daha güçlü ve etkili iletişim kurabilmek ise ancak ‘BÜTÜNCÜL İLETİŞİM BECERİLERİYLE’ mümkün.

İnsan Okuryazarlığı Sertifikası ve beraberinde Niyet Dedektifi Flama ve Rozeti alabilmek için:

  • Önce aşağıda bilgilerinize sunulan (ve web sayfamız ve farklı dönem ve tarihlerde yapılan) 3 ayrı modülün (Yüz Okuma, Davranış ve Kişilik Analizi Yöntemleri 2 Modülü; Beden Dili Analizi Yöntemleri Modülü; Beyin Tabanlı İletişim ve Söz Sanatı Modülü) bağımsız şekilde tamamlanmaları gerekiyor. 
  • Bu 3 modülü tamamladıktan sonra girilecek bir yazılı ve uygulama sınavı ardından başarılı olunması şartıyla, kısa süreli bir tekrar ve uygulama eğitimine daha katılarak İnsan Okuryazarı Ünvanı ve Sertifikası alınabiliyor.
  • Daha önce MK Eğitim Danışmanlık'tan Modül 1 ve 2 Yüz Okuma, Davranış ve Kişilik Analizi Yöntemleri eğitimi alan kişilerin İnsan Okuryazarı Ünvan ve Sertifikası için sadece Beyin Tabanlı (Nöro-Linguistik Kodlarla) İletişim ve Beden Dili Analizi Yöntemleri eğitimlerini almaları yeterli olacaktır. 
  • Daha önce MK Eğitim Danışmanlık'tan Beyin Tabanlı (Nöro-Linguistik Kodlarla) İletişim eğitimi alanların İnsan Okuryazarı Ünvan ve Sertifikası için sadece Yüz Okuma, Davranış ve Kişilik Analizi Yöntemleri ve Beden Dili Analizi Yöntemleri eğitimlerini almaları yeterli olacaktır. 

İnsan Okuryazarlığı Sertifikası İçin Tamamlamanız Gereken Modüller:
(Her modülün üzerine tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.)

Eğitimler hakkında bilgi almak için [email protected] adresinden ya da @kaplan_edu Instagram hesabından Murat Kaplan'a ulaşabilirsiniz.

Konuya dair video kaydını izlemek için aşağıdaki logo görselinin üzerine tıklayabilirsiniz: